10292

Arap Yağı

Emerald Series

Arap Yağı,yıpranmış hasar görmüş saçların tekrar canlanmasına ve hacim kazanmasına yardımcı olacak ekstratlı özel saç bakım yağıdır. Saç uçlarındaki kırılmalar saç derisindeki kurumaya neden olan sebeplerden ve saçın uzamasını engelleyen durumlara karşı e

249,99₺

17:00'dan Sonraki Siparişler

24 Saat İçinde Kargoda

İçeriğinde bulunan çay ağacı yağı saçın güçlü ve hacimli görünmesine yardımcı olurken, Hindistan cevizi yağı içeren formülü saçın nem dengesini koruyarak saça ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Keratin saçlarınızın kaybettiği canlılığı geri kazanmasına, ağırlaştırmadan, saç boy ve uçlarını yoğun bir şekilde onarmaya yardımcı olurken, saçın doğal yapısını koruyarak uzamasını destekler. Arginine saçın direnç kazanmasına destek olur.

Uygulama Şekli : Avucunuza bir miktar alınız ve saç uçlarına eşit bir şekilde uygulayınız. Saç uzunluğuna ve yapısına göre kullanım oranı ayarlanabilir. saçta maksimum 4-5 saat bekletildikten sonra durulayınız.

Dikkat: Haricen kullanım içindir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde bulundurunuz. Güneş ışığından koruyunuz. Göze temasından kaçınınız. Göze temas halinde bol su ile yıkayınız. Ürün irritasyona neden olabilir. Herhangi bir irritasyon durumunda ürün kullanımını kesip medikal yardım alınız. Hamileler ve hamilelik şüphesi olanlar kullanmamalıdır. 

İçindekiler: Paraffinum Liquidum, Helianthus Annuus Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Parfüm, Oryza Sativa Bran Oil, Cocos Nucifera Oil, Zea Mays Germ Oil, Hysrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Triticum Vulgare Germ Oili Hydrolyzed Soy Protein, Chamomilla Recutita Oil, Arginine, Calendula Officinalis Flower Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Macadama Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate


Son Bakılanlar