83738

Aktif Karbon Beyazlatıcı Diş Macunu 100 ml

Black Diamond Aktif Karbonlu Beyazlatıcı Diş Macunu daha beyaz dişlere ve ferah bir nefese kavuşmak isteyenler için tasarlanmıştır. Düzenli kullanımda beyaz dişlere kavuşmanızı sağlar.

124,90₺

17:00'dan Sonraki Siparişler

24 Saat İçinde Kargoda
İçindekiler / Ingredients: Aqua, Calcium Carbonate, Magnesium Aluminum Silicate, Cocamidopropyl Betaine, Hydroxyethylcellulose, Glycerin, Phenoxyethanol ,Sodium Bicarbonate, Aroma, Sodium Saccharin, Charcoal Powder, Menthol, Sodium Fluoride, Ethylhexylglycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Salvia Officinalis Extract, Carbon Black
Aktif İçerikler/Active Ingredients: 
Sodium Fluride (500 ppm F )
TR - Black Diamond Aktif Karbonlu Beyazlatıcı Diş Macunu daha beyaz dişlere ve ferah bir nefese kavuşmak isteyenler için tasarlanmıştır. Düzenli kullanımda beyaz dişlere kavuşmanızı sağlar. 
Kullanımı : Nohut tanesi büyüklüğünde diş macunu uygulayınız. Günde iki kez dişlerinizi fırçalayınız.
Uyarılar :  Sodium Floride içerir. Harici kullanım içindir. Yutulmaz. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediniz. Göz temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Isı ve ışıktan ağzı sıkıca kapalı olarak, oda sıcaklığında saklayınız. Yetişkinler içindir.