871

Genital Bölge Sıkılaştırıcı ve Temizleyici

Genital Bölge Bakımı

Vagifirming vajina sıkılaştırıcı krem ile artık estetik ameliyata gerek duymadan vajina da sıkılaştırma sağlayabilirsiniz. Vagifirming vajina sıkılaştırıcı krem, hızlı bir şekilde etki ederek vajina bölgesinde toparlanma ve sıkılaşma sağlar. Masaj yapılar

124,90₺

17:00'dan Sonraki Siparişler

24 Saat İçinde Kargoda

Vagifirming vajina sıkılaştırıcı krem ile artık estetik ameliyata gerek duymadan vajina da sıkılaştırma sağlayabilirsiniz. Vagifirming vajina sıkılaştırıcı krem, hızlı bir şekilde etki ederek vajina bölgesinde toparlanma ve sıkılaşma sağlar. Masaj yapılarak vajina bölgesine uygulanan Vagifirming etkili bir şekilde vajina duvarının elastikiyetinin artmasını sağlayarak sıkılaşmasını ve böylece vajina da hissedilir bir daralma olmasına yardımcı olur.

Normal doğum, genetik, hormonal sebepler ve yaşa bağlı oluşan vajina genişlemesi ya da sarkması gibi deformasyonlar meydana gelebilmektedir. Bu deformasyonlar nedeni ile birçok kadın estetik kaygı yaşamakta hatta cinsel hayatlarında yeterli derecede zevk alamamaktadır. Vajina genişlemesinin sebebi genetik olabileceği gibi vajina kaslarında ki gevşeme nedeniyle ya da doğumlar sonrasında oluşabilmektedir. Normal doğumda oluşabilen yırtıkların düzgün bir şekilde dikilmemesi neticesinde vajinada genişleme meydana gelebilmektedir. Bu durum ile baş başa kalan bayanlar hem estetik olarak kendilerinden memnun olmayıp özgüvenlerini kaybetmektedirler hem de cinsel ilişki sırasında zevk alamamaktadırlar.

Vajina bölgesinde ki genişleme ya da sarkma kaynaklı problemlerde çoğunlukla vajina daraltma amaçlı estetik ameliyat ile sorun çözülmeye çalışılıyordu. Ancak bu estetik operasyonlar hem çok maliyetli hem de iyileşme süreci oldukça eziyetli oluyordu. Vagifirming vajina sıkılaştırıcı krem ile artık bu eziyete dur diyoruz.

Vagifirming vajina sıkılaştırıcı krem ile artık estetik kaygılarınız ve cinsel ilişki performansınız baştan sona değişime uğrayacak. Vagifirming ile kısa süre içerisinde vajina duvarlarındaki sıkılaşmayı ve vajina bölgesindeki toparlanmayı hissedecek ve özgüveninizi yeniden kazanacaksınız.

Uygulama: Genetik olarak geniş vajinaya sahip bayanlar ve ya çok fazla normal doğum nedeniyle oluşan sarkmalar için Vagifirming vajina sıkılaştırıcı kremin günlük olarak düzenli kullanılmasını tavsiye ederiz. Vagifirming vajina sıkılaştırıcı kremi masaj yaparak vajinanın iç ve dış duvarına sürmeniz gerekmektedir. Kısa bir süre içerisinde vajina bölgesinde daralma ve sıkılaşmanın gerçekleşmesinin ardından Vagifirming vajina sıkılaştırıcı kremin sadece ihtiyaç duyulduğunda kullanılması yeterli olacaktır.

Uyarı : Vagifirming vajina sıkılaştırıcı krem yetişkin kullanımına uygun üretilmiştir. 18 yaş altı çocukların kullanması sakıncalı olup, çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Kronik rahatsızlığı olup ilaç kullananlar, emzirenler, hamile ya da hamilelik şüphesi olanların doktoruna danışmadan kullanması önerilmemektedir.


Kullanım

Kullanım Amacı: Genital bölgede hijyeni sağlamaya yardımcı olurken bölgenin renk düzenlenmesine ve sıkışmasını destekler. Uzun süreli kullanımlarda bölgenin daha sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Yetişkinler içindir. Kadınlar için özel formülüze edilmiştir.
Kullanım Şekli: Yeterli miktarda jeli bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Ürün uygulamanın ardından 20-30 dakika sonra yıkanabilir. Durulama gerektirir. Haricen kullanılır. İstenildiğinde günde 2-3 kere kullanılabilir, sakıncası yoktur.

Bileşenleri

Aqua Propylene Glycol, Glycerin, Citric Acid, Chitosan, Glycolic Acid, Alcohol, Glycosaminoglycans, Aluminum Chlorohydrate, Pheneoxyethanol, Capryly Glycol, Hydroxyethylcellulose


   871
Yorum Yap