1982

Gece Gündüz Kremi & Yüz Yıkama Jeli

Sivilce, Siyah Nokta, Cilt Lekeleri

Özel formülasyonu ile Cildin su kaybını önlemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

249,99₺

17:00'dan Sonraki Siparişler

24 Saat İçinde Kargoda
Cildin sebum dengesini düzenlemeye
yardımcı olur. İçeriğindeki Zinc PCA sebum dengesini sağlayarak yağlı ciltlerin rahatlatılmasına yardımcı olur. Sabun içermeyen formülü sayesinde cildi kurutmadan temizler.
Uyarılar: Harici kullanım içindir. Maddelerden herhangi birine karşı alerji gelişirse kullanımı durdurunuz. Bütünlüğü bozulmuş ve açık yara halindeki cilt üzerinde kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında  saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Son kullanım tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız.
Kullanımı: Her gün düzenli olarak nemli cilde masaj yaparak uygulayınız. Ardından suyla durulayınız.
İçindekiler: Aqua, Sodıum Cocoamphoacetate, Dısodıum Laureth Sulfosuccınate, Cocamıdopropyl Betaıne,Sodıum Laureth Sulfate, Glycerın, Chamomılla Recutıta Flower Extract,Zınc Pca, Panthenol, Allantoın, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerın, Lactıc Acıd

CİLT ONARICI GÜNDÜZ BAKIM KREMİ

BİLEŞİMİ
Aqua , Glyceryl Stearate , Cetearyl Alcohol , Glycerın , Allantoın , Arbutın , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter , Aloe Barbadensıs Leaf Extract , Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol And Ethylhexylglycerın.
ÖZELLİKLERİ
İçerdiği güçlü aktifler sayesinde Leke sorunu ve problemi yaşayan ciltlerin,doğal rengini korumaya ,canlı görünüm kazanmasına ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olarak  Güneş ışığı , rüzgar , soğuk  gibi dış etkenlere karşı güçlü-dirençli bir cilt koruması sağlar. Cildinizde pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında cildin canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını destekler.
KULLANIMI
Temiz cilde  yeteri miktarda masaj yaparak emilinceye kadar uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur.

CİLT ONARICI GECE BAKIM KREMİ

İÇİNDEKİLER
Aqua Glyceryl Stearate , Cetearyl Alcohol , Glycerın , Allantoın , Arbutın , Hyaluronıc Acıd , Glycyrrhıza Glabra Root Extract , Panax Gınseng Root Extract , Chrysanthemum Indıcum Flower Extract , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter , Aloe Barbadensıs Leaf Extract , Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol And Ethylhexylglycerın.
ÖZELLİKLERİ
İçerdiği güçlü aktifler sayesinde Leke sorunu ve problemi yaşayan ciltlerin, doğal rengini korumaya ,canlı görünüm kazanmasına ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildinizin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Glycyrrhıza Glabra Root Extract , Panax Gınseng Root Extract , Chrysanthemum Indıcum Flower Extract  ile Cilt sıkılığını artırarak siyah noktaları gidermeye yardımcı olur, Cilt gözeneklerine bakım yaparak  cilt pigmentasyonunu destekler, cildin tonunu düzenler ve aydınlık bir görünüm sağlar. Siyah noktaları gidermeye yardımcı olurt
KULLANIMI
Sabah Gündüz kremi kullanımından sonra geceleri Temiz cilde  yeteri miktarda masaj yaparak emilinceye kadar uygulayınız. Beyazlatıcı etkisi için kullanıma devam ediniz.


   1982
Yorum Yap