1982
-25%

Gece Gündüz Kremi

Sivilce, Siyah Nokta, Cilt Lekeleri

Özel formülasyonu ile Cildin su kaybını önlemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

119,00₺ 89,00₺

59TL ve Üstü Siparişlerde

Kargo Bedava!

17:00'dan Öncekii Siparişler

Aynı Gün Kargoda

Özel formülasyonu ile cildin su kaybını önlemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.


CİLT ONARICI GÜNDÜZ BAKIM KREMİ


BİLEŞİMİ

Aqua , Glyceryl Stearate , Cetearyl Alcohol , Glycerın , Allantoın , Arbutın , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter , Aloe Barbadensıs Leaf Extract , Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol And Ethylhexylglycerın.

ÖZELLİKLERİ

İçerdiği güçlü aktifler sayesinde Leke sorunu ve problemi yaşayan ciltlerin,doğal rengini korumaya ,canlı görünüm kazanmasına ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olarak  Güneş ışığı , rüzgar , soğuk  gibi dış etkenlere karşı güçlü-dirençli bir cilt koruması sağlar. Cildinizde pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında cildin canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını destekler.

KULLANIMI

Temiz cilde  yeteri miktarda masaj yaparak emilinceye kadar uygulayınız. Günlük kullanıma uygundur.


CİLT ONARICI GECE BAKIM KREMİ


İÇİNDEKİLER

Aqua Glyceryl Stearate , Cetearyl Alcohol , Glycerın , Allantoın , Arbutın , Hyaluronıc Acıd , Glycyrrhıza Glabra Root Extract , Panax Gınseng Root Extract , Chrysanthemum Indıcum Flower Extract , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter , Aloe Barbadensıs Leaf Extract , Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol And Ethylhexylglycerın.

ÖZELLİKLERİ

İçerdiği güçlü aktifler sayesinde Leke sorunu ve problemi yaşayan ciltlerin, doğal rengini korumaya ,canlı görünüm kazanmasına ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildinizin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Glycyrrhıza Glabra Root Extract , Panax Gınseng Root Extract , Chrysanthemum Indıcum Flower Extract  ile Cilt sıkılığını artırarak siyah noktaları gidermeye yardımcı olur, Cilt gözeneklerine bakım yaparak  cilt pigmentasyonunu destekler, cildin tonunu düzenler ve aydınlık bir görünüm sağlar. Siyah noktaları gidermeye yardımcı olurt

KULLANIMI

Sabah Gündüz kremi kullanımından sonra geceleri Temiz cilde  yeteri miktarda masaj yaparak emilinceye kadar uygulayınız. Beyazlatıcı etkisi için kullanıma devam ediniz.

ÖNLEMLER

Hassas ciltlerde alerji riskine karşı kolunuzun iç kısmına uygulayarak bir gün bekleyiniz.Herhangi bir kızarıklık ,şişme,kaşıntı vb cilt sorunu yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz. Alerji durumunda ılık suyla yıkayınız ve kullanmayınız. Ürününden sonuç almak için kullanıma ara vermeyiniz.


   1982
Yorum Yap
Son Bakılanlar